درباره شرکت

در باره ما:

شرکت زرین صنعت آلپ در سال 1380 در جهت تولید دستگاههای حرارتی برودتی تاسیس گردید این شرکت با دارا بودن کارشناسانی ماهر و دوره دیده اقدام به تولید انواع بخاری های کارگاهی و دستگاههای هیتر گردید به علت بالا بودن کیفیت محصولات این شرکت روز به روز بر دامه محصولات آلپ افزوده شد یه گونه ای که هماکنون تولید کننده 14 نوع محصول در ظرفیت های مختلف می باشد.

با انتقادات صورت گرفته از مصر کنندگان محصولات این شرکت ،شرکت عامل موفقیت خود را مدیون سه چیز می داند.

1)کیفیت

2)گارانتی و پشتیبانی محصول

3)قیمت مناسب

در این شرکت قبل از تولید هر محصول تازه ای تا مدت یک سال بر روی آن محصول تحقیق می گردد به گونه ای که تمامی محصولات هورده اروپایی و تکنولوژی کشورهای توسعه یافته به عنوان یکی از منتبع اطلاعاتی این شرکت می باشد.

تا سالهای 1389 محصولات تولیدی در شرکت هاو یا وارداتی در بازار ایران بدون توجه به مصرف سوخت و یا مصرف انرژی پخش می شد و لی با هدمند گشتن مصرف سوخت یارانه ها اهمیت سوخت های فسیلی بر همگان آشکار گردید و تمامی شرکت های تولید بهینه سازی مصرف سوخت در دستگاههای خود را پیشبر اهداف شرکت کردند تا بتوانند محصولات خود را با افزایش اطلاعات مردم ارتقاع دهند.

با اجرای این طرح شرکت آلپ طرحی را با نام فیلتر بهینه سازی مصرف سوخت در اهداف شرکت قرار داد. هدف از این طرح کاهش مصرف سوخت محصولات تولیدی شرکت بود به گونه ای که در سال 90 برای کاهش مصرف سوخت به مدت 6 ماه فروش محصولات خود را متوقف و به صورت تحقیقاتی به کار خود ادامه داد.

هماکنون محصولات تولید شرکت آلپ یکی از کم مصرف ترین محصولات تولیدی در ایران می باشد.

با بهینه سازی مصرف سوخت و افزایش روز افزون کیفیت محصولات شرکت روز به روز قام بر قلل موفقیت در عرصه تولید گذاشته به گونه ای که این شرکت هماکنون دارای 5 کارگاه ماشین سازی و 2 عدد خط تولید می باشد.

با فزایش روز افزون بر تکنولوژی و داشن فنی محصولات داخلی امیر بر ان است که صنعت ایرانی بر بازارهای جهانی چیره گشته و تکنولوژی و صنعت ایرانی ورد زبان خاص و عام در دنیا گردد.

پس از مصرف کنندگان گرامی خواهشمندیم در جهت پیشبرد این هدف محصولات ایرانی را مورد مصارف خود قرار داده و از همه گیر شدن محصولات خارجی در داخل ایران جلوگیری نمایند.

مهارت های شرکت

پشتیبانی محصولات
خدمات پس از فروش
برند شرکت
گارانتی محصولات
کیفیت محصولات