مخزن حمل شیر

مخازن حمل شیر

مخزن حمل شیر و تانکر یکی از اولین محصولات تولیدی گروه صنعتی آلپ می باشد که برای حمل شیر از محل تولید به محل عرضه محصولات لبنی می باشد.

مخازن حمل شیر به صورت تمام استیل با فلز استیل نگیر ۳۰۴ به ضخامت دو الی سه میل تولید می گردد این مخازن در سایزهای مختلف برای حمل توسط ماشین های باری گوناگون از جمله پیکان بار ،نیسان ، ایسوزو ،خاور ، تریلی و … در ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

در تولید این نوع مخازن از جوش آرگون استفاده شده است که توسط کارشناسان جوشکاری دوره دیده در کشور آلمان انجام می گیرد.

به علت جوشکاری آرگون جوش این نوع مخازن یکدست درآمده و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد.

تمامی مخازن تولیدی دارای درب استیل باز شو و دارای ققل چفت کن می باشد.

مخازن حمل شیر دارای شیر فلکه خروجی ساخته شده از استیل می باشد که برای برداشت شیر از داخل و مخزن و تخلیه آن مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی مخازن حمل شیر

کارخانجات شیر پاستوریزه برای حمل شیر ،کارخانجات آبمیوه یا روغن برای حمل مایع،و هر جا یا مکانی که نیاز به حمل مایع به صورت کاملا بهداشتی باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

مخازن تولیدی این شرکت دارای استاندارد ایزو ۹۰۰۱ و ۲۰۰۸ و همچنین استاندارد CE اروپا می باشد همچنین مورد تایید وزارت بهداشتی ایران قرار گرفته است.

این شرکت با سابقه ای بالغ بر ۳۰ سال در تولید محصولات صنعتی و دستگاههای خط تولید کارخانجات مواد غذایی هماکنون توانسته نیاز بخش اعظمی از بازار داخل و خارج از کشور را تامین نماید.

تانکرهای حمل مواد غذایی به صورت کاملا بهداشتی طراحی گردیده و می توان از این تانکر ها با نصب کمپرسور و سیستم برودتی جهت حمل شیر یا مایعات فاسدشدنی در مسافت های طولانی نیز استفاده نمود .

هماکنون بسیاری از مخازن تولیدی این شرکت در ترانزیت ها برای صادرات محصولات تولیدی کارخانجات ایرانی به خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی مخازن تولیدی این شرکت دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

استفاده از آخرین طرح های کشور اسپاینا در تولید انواع محصولات صنعتی موجب گردیده تا هماکنون بخش اعظمی از تولیدات این شرکت جذب کشورهایی همچون عراق ،افغانستان،ترکمنستان،ترکیه ،لیبی گردد . به گونه ای که هم اکنون مخازن و شیر سردکن های آلپ نامی مطرح و آشنا در بین صنایع کشورهای همسایه می باشد.

مخازن حمل مایعات در ظرفیت های مختلف از ۳۰۰ تا ۲۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰ کیلوگرم قابل تولید می باشد که این ظرفیت ها می تواند به صورت شاسی دار برای نصب بر روی ماشین های حمل طراحی شود ویا به صورت ثابت و ذخیره مایعات در مکان خاصی تولید گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

   ۰۹۱۴۱۸۶۸۳۹۱   ۰۹۱۰۰۸۱۸۹۲۱   ۰۹۱۰۴۴۱۵۳۰۳